O nas

Dom pogrzebowy Banach

Realizujemy usługi pogrzebowe na terenie Poznania

Z najwyższą dbałością o przebieg i zachowanie należytej atmosfery realizujemy usługi pogrzebowe na terenie Poznania. Dysponujemy własnym transportem oraz obsługą. Udzielamy także wszelkich porad i informacji związanych z formalnościami, dotyczącymi pochówku. Staramy się, aby rodziny osób zmarłych w jak najmniejszym stopniu były obarczone dodatkowymi obowiązkami i czynnościami, z którymi wiąże się pogrzeb oraz wszelkie ceremonie.

Oferujemy także przygotowanie miejsca pochówku oraz ewentualne zamówienie i wykonanie nagrobka. Pozostajemy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę każdego dnia tygodnia.

Godna i pełna szacunku obsługa ceremonii

Pogrzeb w cenie zasiłku pogrzebowego

Gwarantujemy godną i pełną szacunku obsługę ceremonii pogrzebowej.

Dom pogrzebowy

W trudnych chwilach utraty bliskiej osoby jesteśmy gotowi do podjęcia wszelkich obowiązków związanych z przygotowaniem pochówku. Jako profesjonalny zakład pogrzebowy taktownie komunikujemy się rodziną tak, aby z poszanowaniem uczuć dopełnić czynności pożegnalnych.

Kremacja

Umożliwiamy przeprowadzenie kremacji zwłok zmarłych w sytuacji, gdy takie będzie życzenie najbliższych lub spełnienie woli osoby zmarłej. Zapewniamy także właściwie umieszczenie prochów w stosownej urnie, która zostanie złożona we wskazanym miejscu.

Pogrzeb

Zajmujemy się całościową organizacją pogrzebów. Zapewniamy stosowne przygotowanie ciała do uroczystości pożegnalnych, usługi transportowe, wybór miejsca złożenia trumny lub urny. Udzielamy również pomocy w zakresie zamówień kwiatów oraz wieńców.

Kompleksowa obsługa

Załatwiamy akt zgonu

Na każdym etapie współpracy, nasz zakład pogrzebowy zapewnia profesjonalną oraz godną i pełną szacunku obsługę. Towarzysząc Państwu w tych trudnych chwilach, rzetelnie oraz z pełnym wyczuciem sytuacji, pomożemy zrealizować wszelkie kwestie związane z przygotowaniem pogrzebu, jak i samą ceremonią.

Nie będziecie musieli Państwo martwić o takie sprawy jak formalności urzędowe (z USC i ZUS), przewóz zwłok, czy też przygotowanie ciała do pogrzebu. O wszystko zadbają pracownicy naszej firmy pogrzebowej.

Zakład pogrzebowy Banach  posiada znakomite zaplecze kamieniarskie, dzięki czemu oferujemy możliwość zamówienia nagrobków według indywidualnych życzeń Klienta. Współpraca z jednym z największych producentów trumien w kraju, umożliwia wybranie trumny spośród dużego zestawu wzorów.

 Gwarantujemy Państwu, że pogrzeb będzie ceremonią dopracowaną w najmniejszych szczegółach. Mając na uwadze Państwa życzenia, bądź też opierając się na własnym doświadczeniu, zapewnimy odpowiednie kwiaty oraz wieńce. Organizując pogrzeby, nasz dom pogrzebowy może zagwarantować także muzyczną oprawę ceremonii, jak i profesjonalne zdjęcia z jej przebiegu.

Zarówno za usługi standardowe, jak również takie jak kremacja bądź ekshumacja, proponowane przez nas ceny są korzystne w stosunku do tych, jakie proponują inne firmy i zakłady pogrzebowe.

Poznań, ulica Cmentarna 20 – tam znajduje się zakład pogrzebowy Banach . Kontaktować można się z nami także telefonicznie, pod numerem telefonu 730 22 44 88 – , czynnym całą dobę.

Telefon:

+48 730 22 44 88

Adres:

Cmentarna 20, Poznań

Dom pogrzebowy Banach

Kompleksowa organizacja
pogrzebu

Oferujemy:

  • przewóz zwłok (24h),
  • wypłatę zasiłku pogrzebowego z ZUS,
  • profesjonalne przygotowanie ciała do ceremonii pogrzebowych
  • spopielanie ciała zmarłej osoby (kremacja),
  • ekshumacje.